مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی کانادا

ارائه مدارک کامل و دقیق شاید تضمین کننده صددرصدی دریافت ویزای کانادا نباشد اما نقص مدارک به طور قطع منفی بودن جواب ویزا را در پی دارد. از این رو در این مطلب مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت کانادا را به طور کامل مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مدارک لازم برای ویزای کانادا را باید تکمیل کنید تا بتوانید ویزای این کشور را اخذ کنید. ویزای کانادا در انواع مختلفی ارائه می شود که شما باید با توجه به هدف سفر خود یکی از آن ها را انتخاب نمایید.کانادا کشوری پهناور با جمعیتی کم است که همین موضوع باعث شده تا توریست ها و مهاجران زیادی را در خود پذیرا باشد. هر سال تعداد زیادی از افراد جویای کار و البته کاردان موفق به اخذ اقامت این کشور می شوند.مرکز اصلی اقتصاد این کشور شهر تورنتو است اما دیگر استان های آن نیز تلاش می کنند تا به اقتصاد این کشور کمک کنند. زبان رسمی کانادا انگلیسی است اما در برخی از استان ها مانند کبک فرانسه نیز استفاده می شود.

نیاگارا بزگترین آبشار جهان در دومین کشور توریستی دنیا یعنی کانادا قرار دارد. این کشور به دلیل طبیعت بکر و بی نظیرش توریست ها و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

چگونه ویزای کانادا اخذ کنیم؟

برای اخذ ویزای کانادا ابتدا لازم است که نوع ویزای خود را مشخص کنید. برای این کار با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید تا شما را به خوبی راهنمایی کنند و در مرحله بعد وقت سفارت کانادا را برای شما اخذ کنند.پس از اخذ وقت سفارت کانادا باید مدارک لازم برای ویزای کانادا خود را تکمیل و همگی را ترجمه کنید.

مشاورین ما مدارک لازم برای ویزای کانادا را به تفصیل برای شما شرح خواهند داد. در تاریخی که وقت سفارت کانادا برای شما اخذ شده است باید به سفارت این کشور رفته و کارهای مربوط به چهره نگاری و انگشت نگاری را انجام دهید.

حال باید منتظر بمانید تا پاسخ سفارت به شما ابلاغ گردد.

کانادا از بهترین کشورها برای تفریح، زندگی و حتی کار و سرمایه‌گذاری است و تور کانادا از محبوب‌ترین تورهای گردشگری برای توریست‌های اقصی نقاط دنیا می‌باشد؛ اما سفر به این کشور رنگارنگ برای بسیاری از کشورها از جمله ایران نیازمند دریافت ویزا می‌باشد. هر چند که پروسه دریافت ویزای کانادا کمی پیچیده و زمان‌بر است اما داشتن یک مشاور مجرب و کامل بودن مدارک متقاضیان را چند گام به جلوتر می‌برد. اگر شما نیز متقاضی دریافت ویزای کانادا هستید با خواندن  مطلب  «مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی کانادا» بیش از نیمی از این راه پر پیچ و خم را کامل‌تر از دیگران پشت سر خواهید گذاشت. (خرید بلیط تهران تورنتو)

کانادا از مقاصد پرطرفدار گردشگری در دنیا است

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی کانادا

.

پاسپورت

داشتن گذرنامه رسمی ایران اولین مدرکی است که برای دریافت ویزای کانادا و خروج از مرزهای کشور باید داشته باشید. اگر گذرنامه دارید تاریخ اعتبار آن بایستی بیشتر از یک سال باشد و اگر ندارید برای دریافت آن اقدام کنید. دریافت گذرنامه مراحل پیچیده‌ای ندارد و فقط کافی ست مدارک لازم را تهیه کرده و به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کنید.

مدارک لازم برای دریافت گذرنامه

 • اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی با تائیدی ثبت احوال برای کلیه متقاضیان.
 • ارائه اصل آخرين گذرنامه (در صورت معتبر بودن).
 • یک قطعه عکس  ۴*۶ رنگی و جدید با زمینه سفید با در نظر داشتن شرایط زیر:
  ۱(۶ ماه از زمانی که تصویر ثبت شده، نگذشته باشد.
  ۲(آقایان باید بدون کلاه و عینک عکس بگیرند و در تصویر نباید آرایش مو و محاسن داشته باشند یا از زیورآلات استفاده کنند. همچنین رنگ لباس با زمینه نباید یکسان باشد.
  ۳) بانوان باید با حجاب کامل و بدون آرایش عکس بگیرند و باید گردی صورتشان معلوم باشد.
  ۴) دخترانی که بیش از ۶ سال سن دارند، باید عکسشان با حجاب کامل باشد.
 • اجازه محضری برای افراد زیر ۱۸ سال از سوی پدر یا قیم قانونی.
 • افرادی که سن بالای ۱۵ سال دارند باید شناسنامه عکس‌دار ارائه دهند.
 • افرادی که سن کمتر از ۱۵ سال دارند باید گواهی اشتغال به تحصیل، دفترچه بیمه یا گذرنامه عکس‌دار ارائه دهند.
 • افراد زیر ۶ سال باید به همراه ۱ قطعه عکس در دفتر پلیس+۱۰ حاضر شوند.
 • بازنشستگان نظامی که ۵ سال از زمان بازنشسته شدن‌شان نگذشته، باید از حفاظت یگان مربوطه نامه‌ای را ارائه دهند.
 • نظامیان شاغلی که قصد دریافت گذرنامه دارند باید نامه حفاظت یگانشان را ابتدا در دبیرخانه اداره گذرنامه ثبت کنند و سپس به دفاتر خدمات الکترونیک نظامی ارائه دهند.

لازم به یادآوری است که پاسپورت متقاضیان دریافت ویزای کانادا بایستی بیشتر از ۷ ماه اعتبار داشته باشد. ولی ما پیشنهاد میکنیم که پس جدید دریافت کنید و برای ویزا اقدام نمایید .

ویزا کانادا 5 ساله است ولی پس از اتمام اعتبار پاسپورت برپسب پاس قبلی قابل انتقال در پاسپورت جدید نیست و شما میبایست با تمدید پاسپورت مجدد ویزا بگیرید.

بنابراین با پاسپورت جدید که حداکثر اعتبار را داشته باشد برای ویزا مولتی کانادا اقدام کنید.

فرم درخواست ویزا

پر کردن فرم به صورت دقیق و درست از مراحل مهم ویزا می‌باشد.

فرم درخواست ویزای کانادا در سایت رسمی سفارت قرار داده شده و بایستی به صورت آنلاین ارسال شود. پاسخگویی دقیق به سؤالات و همچنین وارد کردن اطلاعات مربوط به مدارک مالی، شغلی و … به صورت صحیح و مطابق با مدارک تأثیر بسیار مثبتی در دریافت ویزای کانادا دارد. از این رو بهتر است این کار را به افراد باتجربه در این زمینه بسپارید. کارشناسان ویزا در آژانس هواپیمایی ستاره ونک فرم درخواست را با دقت کامل و با توجه به مدارک پر کرده و پس از تائید نهایی شخص متقاضی آن را همراه با سایر مدارک در سایت بارگذاری می‌کنند. دقت داشته باشید که هر گونه مغایرت در فرم ممکن است باعث رد شدن جواب ویزا می‌شود.

فرم مربوط به اطلاعات اعضای خانواده

فرم اطلاعات اعضای خانواده اطلاعاتی است که سفارت کانادا برای ارزیابی بستگان درجه یک متقاضی (همسر، پدر، مادر، فرزند، خواهر و برادر) به آن نیاز دارد و شامل مواردی مانند تاریخ تولد، وضعیت تأهل، شغل، محل زندگی و … می‌شود. این فرم نیز بایستی به صورت صادقانه پر شده و همراه با سایر مدارک در سایت سفارت بارگذاری شود.

لازم به ذکر است که متقاضی نیازی به ذکر اطلاعات بستگان زیر ۱۸ سال ندارد اما کلیه موارد مربوط به افراد بالای ۱۸ سال باید در قسمت مربوطه تکمیل شود.

سند ازدواج

افرادی که متأهل هستند و با همسر خود برای دریافت ویزای کانادا اقدام می‌کنند بایستی سند ازدواج خود را به صورت ترجمه رسمی در مدارک مورد نیاز سفارت کانادا قرار دهند.

گواهی اشتغال به تحصیل فرزندان

اگر فرزند شخص متقاضی مشغول تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی بوده و در سفر همراه ایشان می‌باشد، بایستی گواهی اشتغال به تحصیل را از موسسه محل تحصیل خود دریافت کند. این گواهی باید مهر رسمی موسسه آموزشی را دارا باشد و در نهایت همراه با سایر مدارک به صورت رسمی و به زبان انگلیسی ترجمه شود.

مدارک مالی

مدارک مالی نقش مهمی را در دریافت ویزای کانادا ایفا می‌کنند. چرا که به افسر سفارت نشان می‌دهد متقاضی توانایی پرداخت هزینه‌های سفر و اقامت در کانادا را دارد؛ بنابراین این اسناد باید کاملاً صادقانه و مطابق با میزان درآمد شخص متقاضی ارائه شود. این مدارک موارد زیر را شامل می‌شود:

 • نامه تمکن بانک به انگلیسی و ممهور به مهر امور بین‌الملل بانک
 • گردش چهار ماهه حساب بانکی که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی است
 • در صورت داشتن گواهی سپرده بلند مدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل یا اجاره نامه آن را ارائه دهید.
 • توجه داشته باشید از تاریخ ارائه هر کدام از اسناد بیش از یک ماه نباید گذشته باشد.
ارائه تمکن مالی نشان‌دهنده اینست که متقاضی می‌تواند مخارج سقر خود به کانادا را تامین کند

مدارک شغلی

قانع کردن افسر سفارت جهت بازگشت به ایران پس از اتمام تاریخ اعتبار ویزا از موارد تأثیرگذار در دریافت ویزای کانادا است و مدارک شغلی بیش از هر مورد دیگری می‌تواند در این زمینه مؤثر باشد چرا که شما با ارائه این مدرک نشان می‌دهید که دارای کسب‌وکار در ایران هستید و قصد اقامت دائم در کشور کانادا را ندارید. در ادامه مدارک مختص به هر حرفه را بیان می‌کنیم.

 • کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر، مدت زمان مشخص شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه، ترجمه حکم کارگزینی.
 • کارفرمایان: ترجمه آگهی تأسیس، آگهی تغییرات و آگهی تصمیمات شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی ۲ ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانکی شرکت و ریز پرینت ۴ ماه آخر به لاتین
 • تجار: ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه
 • پزشکان: ترجمه پروانه دائم طبابت، کارت نظام پزشکی، ترجمه پروانه مطب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.
 • مهندسان: ترجمه نظام‌مهندسی یا جواز ساخت
 • کارخانه‌داران و صاحبان مشاغل آزاد: ترجمه پروانه‌ی بهره داری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.
 • بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود)

مدارک ملکی (اسناد ملکی)

اسناد ملکی نیز همانند مدارک شغلی سندی جهت بازگشت متقاضی است؛ بنابراین در صورت داشتن هر گونه سند مسکونی، تجاری یا اداری آن را به صورت رسمی ترجمه کرده و به سفارت ارائه دهید.

ارائه مدارک ملکی، سندی جهت بازگشت مسافر به ایران است

دعوت‌نامه

اگر دوست، اعضای خانواده یا شریک تجاریتان در کانادا زندگی می‌کند می‌تواند با ارسال دعوت‌نامه شما را یک قدم به دریافت ویزای کانادا نزدیک‌تر کند. در واقع ارائه دعوت‌نامه هدف شما از سفر به کانادا را تا حدی توجیه می‌کند. اگر هم شخصی را در کانادا ندارید کارشناسان آژانس ستاره ونک توسط شرکت‌های معتبر کانادایی، اقدام به دریافت دعوت‌نامه می‌کنند. در ادامه مدارکی را که توسط شخص دعوت‌کننده باید ارائه شود را ذکر می‌کنیم:

 • مشخصات کامل شخص دعوت‌کننده و دعوت شونده شامل آدرس و تلفن و هرگونه مورد خاص دیگر. دعوت‌نامه پس از تنظیم از طرف شخص ساکن کانادا باید به مهر و امضای دفتر ثبت Notary Public برسد.
 • ارائه کارت شهروندی Canadian Citizenship
 • پاسپورت کانادایی
 • شناسنامه کانادایی
 • کارت اقامت کانادا (PR Card)
 • گواهی اشتغال به کارت دعوت‌کننده
 • نامه بانک
 • برگه‌های مالیاتی (Notice Of Assessment)
 • اگر دعوت‌نامه ندارید، رزرو هتل و بلیط خود را به عنوان برنامه سفر ارائه دهید.
دعوتنامه ویزا کانادا

دعوتنامه – ویزای کانادا

معمولاً لازم است برای دوستان یا اقوام خود که قصد مسافرت به کانادا دارند دعوتنامه ارسال کنید.

دعوتنامه  Letter of Invitation می تواند در موارد زیر به کار بیاید.

 • برای کسانی که جهت مسافرت به کانادا نیاز به ویزا TRV دارند
 • برای کسانی که برای مسافرت به کانادا نیاز به eTA دارند
 • برای کسانی که برای مسافرت به کانادا نه نیاز به ویزا TRV دارند و eTA نمیخواهند.

دعوتنامه برای کسانی که نیاز به ویزای توریستی TRV ندارند

به طور معمول کسانی که نیاز به ویزای توریستی ندارند، نیازی هم به دعوتنامه ندارند. با این حال دعوتنامه می تواند مفید واقع شود. به عنوان مثال اگر در مرز از مسافر سوال شود که به دلیل به کانادا آمده است ارائه دعوتنامه پاسخ خیلی از سوالات افسر مرزی BSO را خواهد داد و ممکن است جلوی سوال و جواب های بیشتر و دردسرهای احتمالی را بگیرد.

دعوتنامه برای کسانی که نیاز به ویزای توریستی TRV دارند

به صورت پیش فرض اغلب کسانی که برای مسافرت به کانادا به ویزای توریستی TRV نیاز دارند باید دعوتنامه داشته باشند. وقتی کسی به کانادا مسافرت می کند و ویزای توریستی (ویزای گردشگری) نیاز دارد باید سه مورد زیر را به افسر مهاجرت ارایه نماید.

 • دلیل مشخص مسافرت به کانادا
 • بابت مخارج سفر به کانادا، پشتوانه مالی دارد؟
 • در ایران آیا وابستگی های مالی و معنوی برای بازگشت از کانادا پس از اتمام اعتبار ویزا را دارد؟

دعوتنامه برای اثبات مورد اول کمک بسیار بزرگی خواهد بود و می تواند تا حدودی به مورد دوم هم کمک کند، به دلیل اینکه داشتن آشنایی که برای شما دعوتنامه ارسال کرده است درصورت بروز مشکل میتواند به شما کمک کند، بیشتر مواقع افسر مهاجرت به طور مشخص از شما می خواهد که حتما دعوتنامه ارسال کنید.

برای اطلاعات بیشتر در این خصوص به نوشته “چگونه ویزای توریستی کانادا دریافت کنیم” مراجعه فرمایید.

گواهی امضا یا برابر با اصل شدن دعوتنامه

به طور کلی نیازی نیست که دعوتنامه توسط یک فرد دارای مجوز گواهی امضا Commissioner of Oath یا یک فرد محضر دار Notary Public یا یک وکیل Lawyer or Attorney مورد تأیید قرار بگیرد. البته اگر می خواهید محکم کاری کنید می توانید دعوتنامه را تهیه کنید و نزد یکی از این افراد امضا کنید.

توجه داشته باشید در صورت تهیه دعوتنامه از مجموعه سفر با ما، دعوتنامه کانادا شما به صورت رایگان گواهی امضا خواهد شد و این مساله هزینه های شما را کاهش میدهد

محتوای دعوتنامه چیست

ساختار خاصی برای دعوتنامه ها وجود ندارد ولی داشتن اطلاعات زیر در دعوتنامه پیشنهاد می شود:

 • مشخصات فرد دعوت کننده (نام کامل، وضعیت اقامت در کانادا، آدرس و تلفن و …)
 • مشخصات فرد مسافر و ارتباط او با فرد دعوت کننده
 • امکانات مالی که برای سفر مسافر پیش بینی شده است

دقت داشته باشید که دعوتنامه یک متن رسمی است که برای یک مأمور دولت کانادا (افسر مهاجرت) نوشته می شود. در تهیه این متن دقت لازم به عمل آورید.

نگارش دعوتنامه توسط یک متخصص

برای نگارش دعوتنامه از دفاتر خدمات مسافرتی مجاز و دارای مجوز کمک بگیرید مشاور رسمی مهاجرت کانادا  در دفتر سفر با ما دوره های مدیریت فنی گردشگری را گذرانده و داشتن این مدارک به شما این اظمینان را خواهد داد که مراحل کار شما به درستی و با دقت انجام می شود.

 • یک وقت مشاوره 30 دقیقه ای بگیرید. مشاور رسمی مهاجرت کانادا در آن جلسه برگ دعوتنامه را برای شما تهیه می کند. این سرویس در حال حاضر 100 دلار به اضافه 13% مالیات فروش انتاریو طبق قوانین کانادا هزینه می برد.

مجموعه سفر با ما، دعوتنامه شما را به صورت رایگان گواهی امضا می کند.

اگر سوالی در خصوص دعوتنامه ویزای توریستی دارید با ما تماس بگیرید.

رضایت‌نامه محضری

این رضایت‌نامه مخصوص کودکانی ست که تنها با یکی از والدین سفر می‌کنند. در این صورت بایستی رضایت‌نامه محضری از طرف یکی از والدین که فرزند را در سفر همراهی نمی‌کنند، به سفارت ارائه شود.

چند نکته مهم

 • تمامی مدارک بایستی به‌صورت رسمی و به زبان انگلیسی ترجمه شود.
 • تمامی مدارک به‌صورت آنلاین در وب‌سایت سفارت کانادا بارگذاری می‌شود و متقاضی در روز انگشت‌نگاری فقط کافی ست برگه وقت سفارت را همراه داشته باشد.
 • داشتن سابقه سفر و ویزاهای معتبر مانند ویزای شینگن، ویزای ژاپن، ویزای و … تاثیر مثبت در روند اخذ ویزای کانادا دارد.

پس از تکمیل مدارک لازم ویزای کانادا باید چه کرد؟

پس از تکمیل مدارک لازم برای ویزای کانادا و انجام انگشت نگاری و … باید منتظر پاسخ سفارت شوید. اگر پاسخ سفارت مثبت باید شما باید پاسپورت خود را جهت ضمیمه شدن ویزا در آن به سفارت ببرید.اگر منفی باشد باید دو تا چهار ماه بعد با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره به سفارت مراجعه کنید.

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

به دلایل سیاسی و روابط بین الملل متأسفانه سفارت کانادا در ایران کنسولگری ندارد. از این رو متقاضیان باید به کشورهای دیگر سفر کرده و کارهای خود را انجام دهند.شما برای انگشت نگاری باید به صورت حضوری به سفارت بروید اما برای اخذ ویزای خود کافی است تا پاسپورت خود را با اندک هزینه ای به ما تحویل دهید تا ما پاسپورت شما را با ویزای ضمیمه شده در آن به شما تحویل دهیم.به این عمل پیکاپ پاسپورت گفته می شود.

کنسولگری سفارت کانادا در چه شهرهایی قرار دارد؟

سفارت کانادا کارهای مربوط به ویزا را به مرکزی به نام VAC سپرده است. آن ها شعباتی در کشورهای مختلف دارند که متقاضیان باید به آن ها مراجعه کنند.شما برای اخذ ویزای کانادا می توانید به آنکارا، استانبول، دوبی، ابوظبی، ارمنستان و … مراجعه نمایید.لازم به ذکر است که شهر ارمنستان به دلیل کم هزینه تر بودن سفر به آنجا بیشتر مورد استقبال ایرانیان قرار دارد و البته شلوغ تر از سایر مراکز نیز می باشد.

مرور کلی مدارک لازم برای ویزای کانادا

متقاضیان برای اخذ ویزای کانادا باید مدارکی را تهیه کنند که این مدارک شامل موارد زیر می شود.

 1. فرم سفارت

این فرم را باید به زبان انگلیسی تکمیل کنید و بدون هیچ نقصی در مدارک خود قرار دهید.

 1. شناسنامه

هویت ملی شما را باید نشان دهد و دارای عکس باشد. کپی از تمامی صفحات آن الزامی است.

 1. گذرنامه

باید دارای شش ماه اعتبار از زمان صدور ویزا باشد. وجود دو صفحه خالی برای قرار گرفتن مهرهای سفارت الزامی است.

 1. عکس

سه قطعه عکس 6 در 4 که زمینه سفید داشته باشید و هشتاد درصد چهره متقاضی در آن مشخص باشد. از زمان چاپ عکس نباید بیش از 6 ماه گذشته باشد.

 1. سند ملکی

این سند باید برای یک مغازه، خانه، زمینه و … باشد. اگر قصد ارائه سند ماشین دارید باید حداقل به مبلغ صد میلیون ارزش داشته باشد.

 1. نامه اشتغال به کار

نامه ای که با توجه به شغل شما باید ارائه شود.

 1. واچر هتل

باید برای تمام مدتی که قصد اقامت در کانادا را دارید هتل رزرو نمایید و تأییدیه آن را به سفارت تحویل دهید.

 1. بلیط هواپیما

باید برای تاریخ رفت و برگشت بلیط هواپیما رزرو نمایید.

 1. دعوت‌نامه

باید از طرف یکی از دوستان و یا بستگان ارسال شود. شخص فرستنده باید دارای اقامت دائم باشد و یا این که شهروند کانادا باشد. دعوتنامه باید دارای تاریخ و امضا باشد.

 1. بیمه نامه

باید از طرف شرکت بیمه معتبر باشد و تا سقف 30 هزار یورو از هزینه های تصادفی شما را پرداخت کند. این هزینه شامل بیماری، تصادف، فوت و … می شود.

 1. سابقه بیمه تأمین اجتماعی

سابقه بیمه شش ماه اخیر خود را باید ارائه دهید.

 1. گردش حساب

گردش حساب سه ماه اخیر خود را باید با مهر و سربرگ رسمی بانک تحویل دهید.

مدارک لازم برای ویزای کانادا باید چه ویژگی داشته باشد؟

 • از تمامی مدارک و صفحات کپی تهیه شود.
 • تمامی مدارک به زبان انگلیسی رسمی ترجمه شده باشند.
 • گاهی ممکن است رسید پرداختی هتل نیز از شما درخواست شود.
 • می توانید به جای هتل منزل شخصی که دعوت‌نامه ارسال کرده را به عنوان محل اقامت معرفی کنید.
 • نامه اشتغال به کار می تواند برای پزشکان پروانه پزشکی، برای مغازه داران جواز کسب ، کارمندان دولتی حکم کارگزینی و برای کارمندان خصوصی نامه اشتغال به کار باشد. پس با توجه به شغلی که دارید می توانید این نامه را ارائه دهید.
 • دقت داشته باشید تا هتل و بلیط هواپیما قابلیت کنسلی داشته باشند زیرا ممکن است سفارت با درخواست شما موافقت نکند.

مطالب جدید

Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0
چت در واتس آپ
سلام
میتونم کمکتون کنم ؟